top of page

ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI VE DAHA FAZLASI ETS’DE!

ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI VE DAHA FAZLASI ETS’DE!

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Size nasıl geri bildirimde bulunalım?

ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI VE DAHA FAZLASI ETS’DE!

ETS’de erken rezervasyon dönemi başladı. 2024 yazında çok daha uygun fiyatlarla harika bir tatil yapmak için yerinizi ayırtmanın tam sırası. Erken Rezervasyon Otelleri arasından size uygun olanı seçerek, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil için şimdi harekete geçin. Erken rezervasyon fırsatları bitmeden kredi kartına 6 aya varan taksit ve iptalde iade hakkı gibi kolaylıklarla tatilinizi planlayın.

  • Erken Rezervasyon kampanyaları, tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntemlerden biridir.

  • Aylar öncesinden karar verdiğiniz tatil size, planlanmış bütçe ve aynı zamanda planlanmış zaman sağlar.

  • Erken Rezervasyon imkanlarıyla tatilinize karar verdiğinizde mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül ve ekim aylarına yönelik önceden indirimli rezervasyon ile planlama yapabilirsiniz.

  • Bu sayede hem fiyat avantajını elde eder hem de son dakikada istediğiniz otelde yer bulamama sorununu ortadan kaldırmış olursunuz.

  • Erken rezervasyon kampanyası ile birlikte sunulan Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi ise tatilinizi 72 saat kalaya kadar iptal etme hakkına sahipsiniz. Böylece aylar sonraki tatilinizi gönül rahatlığı ile planlayabilirsiniz.

  • Balayı gibi tarihleri önceden belirlenmiş tatilleriniz için erken rezervasyon avantajlı konaklama paketlerinden yararlanarak, tesis içindeki birçok ayrıcalıktan ücretsiz ya da indirimli olarak faydalanabilirsiniz

Maximum ile Ödeyin, Ekstra İndirim Kazanın!

ETS’de erken rezervasyon dönemine özel fırsatlara ek olarak sunulan indirimlerden yaralanmak isterseniz seçili Maximum kartlara özel bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Seçili otellerde geçerli Maximum’a özel bu kampanya ile tatilinizi ekstra avantajlı şekilde planlayabilirsiniz. Kampanya, ETS’den yapılan tek seferde ödeme ya da 9 aya varan taksitli işlemlerde geçerli oluyor.

Tatilinin %25’ini şimdi, kalan %75’ini tatiline 7 gün kalaya kadar ödeyebilirsin.

ETS’deki seçili otellerde cazip fiyatların yanı sıra Maximum’a özel ödeme avantajları da sizi bekliyor. Rezervasyonunuzu hemen yapın; esnek ödeme seçeneği ile tatilinizin %25’ini şimdi, kalan %75’ini ise tatilinize 7 gün kalaya kadar dilediğiniz tarihte ödeme fırsatından yararlanın.

ETS’den rezervasyon yapın, 7.500 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 26 Şubat - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 1 Mayıs- 31 Mayıs tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum kartınızla ETS’deki seçili otellerden tek seferde yapacağınız 35.000 TL - 49.999 TL arası peşin veya taksitli ilk rezervasyonda 2.500 TL MaxiPuan, 50.000 TL - 99.999 TL arası peşin veya taksitli ilk rezervasyonda 5.000 TL MaxiPuan, 100.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk rezervasyonda ise 7.500 TL MaxiPuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya; 01.04-31.10.2024 arasındaki konaklamalarda, seçili erken rezervasyon tesislerinde geçerlidir. İade, iptal-iade paketi alındığında konaklamaya 72 saat kalaya kadar geçerlidir. Ödeme seçenekleri ve kampanyalar birleştirilemez.

bottom of page