Yoltur, “Araç Kiralama” alanındaki öncü firmaların seçeneklerini aynı anda sunarak rezervasyonunuzda kolaylık sağlıyor. Konaklama alternatifleriyle birlikte farklı araç kiralama firmalarının kampanyalarını ve hesaplı seçeneklerini bir arada sunarak tüm tatilinizi tek noktadan planlamanıza olanak sağlıyor.

Yurtiçinde çözüm ortaklarımızla size en uygun fiyat ve araç seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Yurtdışında 125 ülke 17.000 i aşkın noktada araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetini Havaş firması sağlamaktadır. Detaylı bilgi için www.havas.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon başlangıcından 48 saat öncesine kadar iptal edilebilir. Aksi durumda, 1 günlük araç kiralama bedeli tahsil edilerek kalan bedel iade edilir.

Rezervasyon başlangıcından 48 saat öncesine kadar değişiklik yapmak için acentamıza başvurmanız yeterlidir.

Araç grup ve modeline göre en az 21 yaş ve en az 2 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır. Detaylar için lütfen acentamızı arayınız.

Aracı kullanacak kişinin yaş ve ehliyet kurallarına uyması, ayrıca mutlaka kendisine ait aktif ve provizyon için gerekli bir bakiyeye sahip kredi kartı olması gerekmektedir.

Size sunulan fiyatlara KDV ve full kasko dahildir. Benzin, bebek koltuğu, lcf ( lastik-cam-far) sigortası v.b. ekstralar fiyatlara dahil değildir.

Kaza durumunda, öncelikle mutlaka geçerli trafik kurallarına uygun olarak rapor tutturulmalıdır. Aynı zaman, aracı kiralayan firma yetkililerine de mutlaka bilgi verilmelidir ve kendilerinin yönlendirmesine göre hareket edilmelidir.

Kaza durumunda, trafikten alınacak rapora göre sigorta firmasının tespiti geçerli kabul edilir, ama aracı kullanan misafirin hatası yok ise sigorta bu masrafları karşılar ve yeni bir araç gönderilir. Kira sözleşmesinin üzerinde yazan isim dışında başka biri aracı kullanıyorsa, hata karşı tarafta olsa dahi sigorta devreye girmez.

Minimum kiralama süresi 24 saat olduğundan, en az 1 günlük ücret alınır.

Tüm firmaların havalimanı ofisleri 24 saat açıktır.

Kiralanan aracı sadece Yurt İçinde kullanabilirsiniz. Yurtdışına çıkış mümkün değildir.

Araç kiralama ile ilgili sorularınızı 444 20 65 nolu telefonumuza veya rezervasyon@yoltur.com mail adresine iletmeniz durumunda müşteri temsilcimiz size bilgi verecektir.